| anonim_4396 a întrebat:

Cat se plateste estimativ sau din auzite ca si ispita la insula iubirii? Stie careva deoarece m-am inscris pe site si sunt curios

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se plateste doar celui care castiga concursul.
Cei cu probleme de sanatate fizice si psihice, (ca tine, avand atacuri de panica) nu pot fii selectionati la aceste concursuri!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Unele intrebari sunt puse nu neaparat ca ar fi vorba de mine ..sunt puse ca m-a rugat cineva apropiat gen familie si sunt formulate ca fiind problemele mele sa nu scriu aici romane.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand vii si scrii cu manuta ta asa: "m-am inscris pe site..." inseamna ca este vorba de TINE, nu de altii.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Aa da corect