| RainDrop a întrebat:

Cati de multi bani va trebuie ca sa va credeti bogati?

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

4-5 miliarde.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu este bogat cel ce are ci cel ce nu are nevoie.

| shtephie a răspuns:

Cel mai frumos sentiment este sa te simti bogat sufleteste : sa ai parte de sanatate, de dragostea celor din jur si a persoanei iubite sa realizezi ceva in viata happy Sa stii ca nu ai trait degeabawinking

| rebela a răspuns:

Bani recunosc au valoarea lor pentru ca se zici ca poti cumpara totul cu ei dar mai putin sufletul unui om. Oricum atata timp cat am o mama care eu o consider comoara mea sunt cea mai bogata din lume.Si ce imi trebuie bani? Sanatosi sa fim si le facem pe toate.

| RainDrop explică:

Paul27 a dat cel mai bun raspuns, aveti avere in sentimente etc, dar eu va intreb in bani, de ex, mie mi-ar trebui cam sa nu mai fie nevoie sa muncesc, sau, 27 de miliarde, etc.

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Poti sa te consideri bogat/a si daca nu ai prea multi bani.Conteaza ce ai langa tine, daca ai prieteni adevarati te poti considera bogat, oameni care te ajuta oricand la orice ora, esti bogat...
Banii vin, dar se si duc, insa"bogatiile"de prieteni iti raman pentru totdeaunahappy
Bafta>big grin