| XxXxMariusXxXx312 a întrebat:

Cati dintre voi ati avut curajul sa fiti voi insiva? Cati dintre voi ati avut puterea sa faceti ceva ce pentru ceilalti ar parea "ciudat" dar care voua sa va placa si sa nu va pese de ceea ce cred alti? Sau sa faceti ceva fara sa va fie frica de faptul cum var privi ceilalti?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu sant sincer si nu mi-e rusine sa spun intregii lumi ca sant asexual si nu vreau sa am parte de femei, ca imi place singuratatea si viata e frumoasa. E normal pentru ca mai sant si alte persoane de genul meu si stim ce inseamna prostia omeneasca, scarba si infidelitatea, banii, etc. Ciudat sa fie pentru cine vrea dar si eu pot zice ca e ciudat sa tot schimbi partenerul la pat sau sa inseli.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu şi eu.Niciodată.

| jhonny999 a răspuns:

In viata fa doar ce iti face placere.
Nu trai dupa regulile celorlalti.
Daca faci doar ce spun ceilalti niciodata nu vei evolua, in permanenta vei fi supus.
In viata iti faci proprile tale reguli si incerci sa le respecti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce as accepta sa-mi faca altcineva program, atat timp cat ma simt bine pe perna mea in patul meu de ce sa ma leg la cap daca nu ma doare?

| XxXxMariusXxXx312 explică:

De ce nu ai putea sa fii tu insuti?

| karellia58 a răspuns:

Daca cea ce faci nu produce disconfort celor din jur si nu este ilegal, poti face linistit ce iti doresti!