| anonim_4396 a întrebat:

Caut fericirea. Unde o pot gasi?

8 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Nu cauta fericirea pentru-ca ea nu exista. Cauta lucrul care te face fericit.

| OnuOnulică a răspuns:

Incearca pe olx sau tocmai.ro

| MskDesign a răspuns:

Fericirea poate fi peste tot sau poate sa nu fie nicaieri.Depinde de persoane, de caracterul acestora.

| SweetMinion a răspuns:

Ai site-uri de cumparaturi online si magazine cate vrei, poate gasesti in vreunul.Dar nu, serios vorbind, nu trebuie sa cauti fericirea.Trebuie sa cauti persoana care te face fericit/a, lucrul care te face fericit/a.

| AndyPeScurt a răspuns:

Pe olx
Sau
Pe okazii.ro
Sau
Tocmai.ro
Funda?

| RockRox a răspuns:

Hei happy Nu e chiar asa de dificil... doar trebuie sa faci ce-ti place. Adica poti incepe sa desenezi, poti sa incerci sa te dai pe role, sa ajuti batranii, sa le citesti copiilor, sa vorbesti cu necunoscutii, sa canti, orice, absolut ORICE nebunie ce stii ca te va face fericit, orice fapta buna care stii ca-ti va umple sufletul de bucurie pentru ca un zambet sincer poate face cat tot, Sper ca te-am ajutat,
P.S. zambeste, meriti sa fii fericit.