| MistarGoGu a întrebat:

Cazul Pascu. Din ce Am vorbit cu oameni care au trecut prin peniteciar pe beizadeaua Vladutz Pascu il asteapta " zile grele " DACA ajunge la " facultate " Oare scapa nebatut sau sodomizat?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"...in peniteciar pe beizadeaua Vladutz Pascu il asteapta " zile grele " DACA ajunge"

evident că da!

| Fatamuntilor a răspuns:

In orice caz cred va scapa cu pedeapsa usoara si va avea parte de regim preferential.Gandeste-te ca judecatoara a cerut ca unul din tinerii ucisi de acel individ sa fie prezent 'in sala.Cum naiba? Doar tat'su are bani.
Sambata cred a fost un protest organizat de prietenii si prietenii acelor tineri Nu stiu ce s-a rezolvat ceva.Vor trebui mai proteste., pooate, poate se va schimba c ca eva
si ca sa iti raspund la intrebare... nu cred ca se va atinge cineva de el. Daca era Gigel de la etajul 3, care a omorat sau violat pe cineva, mai mult ca sigur.

| MistarGoGu explică (pentru Fatamuntilor):

Madam judecător dupa gafa aia trebuia trimisă 6 luni la măturat prin curtea tribunalului sau la arhiva sa tragă pe nas niste praf de la dosare! Asta daca am avea justiție!
Oricât de " preferențial " o sa fie regimul la dus sau la plimbator*( curtea interioară ) tot o sa iasă ca nu o sa stea cuc in celula si acolo se pot intampla multe " nasoale "! Macar ca il scuipa toți in ochi de umilință, il mai pipăie unu pe fundulet in bătaie de joc!

| MistarGoGu explică (pentru Fatamuntilor):

Ori părinții lui vor " toca " mute zeci de mii € sa-i caute la BULAU un " tătuc " printre deținuți sa-l protejeze de gloata de " pasarei " in călduri! Noroc ca au de unde din alea 50 de apartamente cate se zice ca au la închiriere or vinde 3 sau 4 sa stea beizadeaua in "liniste "!

| MistarGoGu explică (pentru MistarGoGu):

MULTE zeci de mii. Scuze!