| MistretulPufos a întrebat:

Ce alegeti sa fiti, orb sau surd?

Răspuns Câştigător
| ShaOfHatred a răspuns:

Surd.Nu de alta, dar am avut o data ceva la urechi si am surzit pentru 2 zile.In ziua examenelor laughing)

| MistretulPufos explică (pentru ShaOfHatred):

Ah, si cum a fost? laughing

| ShaOfHatred a răspuns (pentru MistretulPufos):

Pai,imi era greu si sa vorbesc pentru ca nu ma auzeam si ma rog, ii o senzatie ciudata. Trebuia sa le arat la oameni ce vreau, cu mainile. O prietena de-a mamei mele o crezut ca is surd din nastere si ea stia limbajul semnelor; mi-o aratat ceva acolo si eu eram ceva in genul "Ce dracu vrea asta?"
Ma strigau parintii si uitau ca is "surd" si veneau la mine si radeau cateodata si nu stiam de ce laughing

| MistretulPufos explică (pentru ShaOfHatred):

laughing mor de ras

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Niciuna din astea.O intrebare stupida.

| RAY a răspuns:

As alege sa fiu surd, nimc nu se compara cu vederea

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mu cred ca poate raspunde cineva la asta.

| Doub a răspuns:

Sculptor in caramidaaaa, daaah

| MistretulPufos explică (pentru Doub):

Ai uitat de grafic, asa te vreau

| Doub a răspuns (pentru MistretulPufos):

Upssii, rectificăăăăăăăm

| WaterDrop a răspuns:

Ambele.In acest fel mi se va amplifica simtul tactil si sanii se vor simti mult mai bine la atingere.

| MistretulPufos explică (pentru WaterDrop):

Ok...un raspuns original

| ShaOfHatred a răspuns (pentru WaterDrop):

You have a point in that.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu cred ca cineva ar putea raspunde la intrebarea asta ai nevoie de vedere si de auz fara ele nu te poti descurca daca ai fi surd dar ai vedea ti-ar fi greu in anumite situatii la fel si invers.

| VelaJohnny a răspuns:

Daca un nebun m-ar fi legat si mi-ar fi pus intrebarea asta, as fi preferat surd clar laughing e mai scumpa vederea decat mirosul, gustul si auzul la un loc in opinia mea.

| ShaOfHatred a răspuns:

Mersi pentru funda.

| alexandrualind a răspuns:

Surd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș alege să fiu mort.

| MistretulPufos explică (pentru anonim_4396):

Uu, inca un raspuns original

| Patruzecisidoi a răspuns:

Nu aleg nimic, deci nu voi orbi si nici surzi.