| Ellynna a întrebat:

Ce animale de companie aveti?(Spuneti si numele, varsta)

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deocamdată nu am dar sincer mă bate gândul să iau un cățel de talie mică.
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

2 motani-mitzi(4 ani)si thomas(3 ani)
1 caine-zizu(4 ani)

| Contrast a răspuns:

Iepurasi Pitici (3 luni: Nasuc, Pufuleata si Dolfy) si un Cap de Leu Berbecat (Sweety 1an), un pisoi (Ricci 7 luni), pisicuta (Blondy 6 luni).

| UninspiredName a răspuns:

. Pai am un porcusor de Guineea care are in jur de 3 ani si il cheama Ciufulici(sau Ciufix) big grin tu?

| BETTY_3018 a răspuns:

Un catel rafaelo(rafa) care are cateva luni era catel al strazii.
o pisica didy de 1 an. funda?

| Ellynna explică:

Eu am un catel caniche DODO, 2 pisikutze birmaneze KittY si TANU

| THC26 a răspuns:

Am o catzelusa... o cheama Bella si are aproape 1 an!big grin