| anananananan a întrebat:

Bunalove struck
aveti animale de companie?
daca da, spuneti cebig grin :X dar sa fie la apartament nu la casa

Răspuns Câştigător
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Am un motan de o dragalasenie iesita din comun cand e suparat se cocoseaza face o coada ca o veverita de groasa si i se zburleste toata blanita pe el laughing
siamez cu ochii albastrii spre alb blanita negru si la labute alb ca un fel de cismulite
gata ca ma laud prea multlaughing

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, am pe suflețelul meu...Un caniche alb si pufos. Un păpușel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un motan de 5 luni care se crede pitbull uneori laughing. Revin cu poze daca vrei.

| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Am 2 papagali nimfa si un iepuras.batting eyelashes

| Roxana13Roxy a răspuns:

Da am! Am un terrier yorkshire, rasa aceeasta este foarte buna pentru apartament doarece nu lasa par si este mic. :*