| Dilaa98 a întrebat:

Ce apreciază băieţii la o fată, înafară de formele corpului laughing? Fundă

18 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Inăltimea tocului.laughing

| Мариус a răspuns:

Sa simta ca sunt iubiti de respectiva fata tongue

| Elvina a răspuns:

Banii.

| Ionut2143 a răspuns (pentru Elvina):

Am vazut ca si la alte intrebari tot de bani te legi. Cred ca o faci pe bani marunti laughing

| Elvina a răspuns (pentru Ionut2143):

La ce te referi concret? Nu fac nimic pentru bani marunti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maturitatea mentala. cel putin la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, asta e tot ce contează.

| Happyjump a răspuns:

Ochii,zâmbetul,personalitatea,umorul,feminitatea

| CosminC86 a răspuns:

Eu apreciez loialitatea si respectul in mod special.

| Roxxxxi a răspuns:

Baietilor le place ca o fata sa radala glumele lui. Le place sa fie ascultati, intelesi. Baietii apreciaza la o fata sa vada grija pe care le-o poarta.Sunt baieti carora le place fizicul, dar nu numai. Sa aibe ce sa vorbeasca cu persoana respectiva, sa vada ca fata are cat de cat putin tupeu in ea, sa nu fie moale. Le mai plac ochii, daca tot ne referim la fizic.

| Me01 a răspuns:

Interiorul ( sufletul si inima )

| mihai69 a răspuns (pentru Me01):

Bine că ai specificat... că prima dată mi-a fugit gândul la alte locuri... tongue

| Me01 a răspuns (pentru mihai69):

laughing))))))))))))
Celelalte la care a fugit gândul tau nu contează atât timp cât ea se simte bine.

| Imstrong a răspuns:

Ochii,zambetul,maturitatea,feminitatea,caracterul si sufletul.winking

| FrateleAndrei a răspuns:

Eu aş aprecia la o fată să fie drăgută(cu vorbă bună, amabilă sincera politicoasă frumoasă înaltă sănatoasa mereu cu zâmbetul pe buze)Nu m-ar interesa daca nu e desteapta macar e frumoasa buna iubitoare sincera.

| Anonymous999 a răspuns:

Sinceritatea.

| Garielu a răspuns:

Comportamentul in primul rand.

| anamary a răspuns:

1.Simtul umorului
2.Atitudinea detasata si optimista
3.Carisma
4.Inteligenta