| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea vorbi cu o fata pe messenger, care am cunoscut-o de 1 saptamana?(tot pe mess)

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai despre scoala, despre baietiihee hee, despre gusturile voastre.Trebuie sa o cunosti si u.happyIntreab-o cea ce vrei sa afli despre ea.happywinking

| Shery a răspuns:

@emil: tu de unde stii? smugsmug laughing

| anonim a răspuns:

Ce pot face doua fete pe mes? BARFESC!rolling on the floor

| DenissaDeea a răspuns:

Pai iti legi subiecte legate de subiectele ei sa incepi sa o cunosti mai bine, tot ce se poate discuta, binenteles toate cu bun simt si respect reciproc.

| ilie a răspuns:

Orice are legatura cu voi, va veti cunoaste si vor veni si subiectele de conversatie.Ma bucur ca esti inte noi. Iata ca si noi vorbim intre noi pe site. Spor la mess.

| TipulVerde a răspuns:

Oau. TPU a ajuns la un nou nivel. Te invata sa vorbesti. laughing

| ka2 a răspuns:

Adica tu fata si ea fata? De fapt asta era problema pe care nu au inteles-o ceilalti happy Intreab-o unde sta, ce filme, muzica, pe unde iese, daca vrea sa va cunoasteti, etc.

| crookedsight a răspuns:

Despre tpu.ro. De ce nu te foloseşti de ce ai? big grin

| Alex_9605 a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa ii trimiti linkul asta unde ai pus intrebarea asta si apoi va fi mai simplulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Subiecte în comun: filme, cărți, sport, băieți (să-i bârfiți), istorie, geografie, limbi străine, angajări, etc.
Mai pe scurt conversație.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune-i intrebari la care nu poti sa raspunzi nici tu insati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde daca iti plac baietii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i ceva funny, si asa o sa reusesti sa...STOP cum? o fata? nu vreau sa te intreb de orientarile tale...iti zic imediat :expansiunea universului...cred ca veti putea vorbi la infinit...(deci sa zgari pe perete:fetele vorbesc intre ele) rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ce ai putea vorbi cu o fata pe mess thinking Buna. Ce faci? Cum a fost azi la scoala? Ai tovaras? Nu n`ai?sad. Pacat nici eu sad.

Vorbeste mult timp cu ea happy apoi daca e din sc cu tine intreab`o :Ma intrebam...maine nu vrei sa mergi cu mine acasa?happy
Mai sun`o din cand in cand ca sa vada ca u chiar o placi:X
Iar daca ea nu simte acelasi lucru` thinking o sa putefi fi doar amicihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A si uitasem intreab`o mai in gluma, mai in resios :"ma mai iubestilaughing?" asta functioneaza de fiecare data crede`ma si nu fi timid cu ea ca nu o sa-i placa straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asi putea intreba-o cum se intelege cu colegi de la scoala si cum invata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ai putea vorbi despre ce i-ar placea sa faca in viitor, cat crede ca mai are pana moare, cati prieteni a avut pana acum, cu cati s-a culcat, sau poate s-a culcat cu fete :X daca are pasarica sau poate e shemale... i don't know dude! There are a lot of things.
P. S. Daca e emo, sunt discutii interminabile: de ex. cand si-a taiat ultima oara vena, daca a incercat sa si-o taie cu o lama orbit, de ce nu incerca sa isi taie si altceva (if you have seen "Saw")