| Alexandra4500 a întrebat:

Ce asteptari aveti de la viata?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

O carieră, o familie frumoasă, un copil care să asculte rock...

| Alexandra4500 explică (pentru Musique):

Rockul este bazawinking

24 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sa imi daruiasca fericirea.happy Pe care nu prea am gasit-o pana acum chiar daca ''am agatat-o putin de picior''.happyFericirea e tot ce iti poti dori de la viata, e idealul suprem, daca esti fericit nu mai ai nicio nevoie sau dorinta.

| Alexandra4500 explică (pentru AvalohAlyn):

Sunt total de acord cu tine. Si hey sper sa gasesti fericirea, toti meritam sa fim fericiti, chiar si pentru cinci minute.

| RAY a răspuns:

Sa intarnesc iubirea sincera

| Alexandra4500 explică (pentru RAY):

Frumos raspuns! Sper sa o intalnesti.

| T0T a răspuns:

Eu cele mai multe așteptări le am de la mine nu de la viață. De la viață doar să nu mă lovească.

| Alexandra4500 explică (pentru T0T):

Sper sa ai o viata draguta si sa nu incerce sa te loveasca.winking

| T0T a răspuns (pentru Alexandra4500):

Merci.

| KamaSutra a răspuns:

O carieră în domeniul meu
O persoană care să mă iubească mai presus de orice
O familie unită
2 copii frumoși și sănătoși
Fericire
Pace

| Alexandra4500 explică (pentru KamaSutra):

Pare ceva de vis, sper sa le bifezi pe toate in viata.

| KamaSutra a răspuns (pentru Alexandra4500):

Multumesc la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mari asteptari. Sa obtin ceea ce merit si ce mi-a lipsit de foarte mult timp.

| Alexandra4500 explică (pentru anonim_4396):

Sper sa obtii ceea ce iti doresti.

| UzOm a răspuns:

Sclavii nu au așteptări de la viață. Sclavii trebuie să muncească pentru cei care conduc.

| Alexandra4500 explică (pentru UzOm):

Bine zis. Mi se pare ca tocmai ne-ai descris lumea din ziua de azi.

| ubox7007 a răspuns (pentru Alexandra4500):

Fals, si sclavi au asteptari de la viata, mancare, munca, poate o zi de odihna. Sclav nu este cel ce merge la servici, ci dex: Persoană lipsită de orice drepturi, aflată în proprietatea deplină a unui stăpân pentru care muncește; rob. Mergi la servici si dupa tie nu iti mai pasa, ai bani si iti vezi de viata, cel care "conduce" isi face viata un servici, pentru ce? ca dupa o anumita suma bani nu iti mai trebuie, nu mai faci diferenta, ceea ce a zis UzOm este o tampenie d'asta care da "smecher".

| ubox7007 a răspuns (pentru Alexandra4500):

Sa ma simt bine tongue.

| Alexandra4500 explică (pentru ubox7007):

:p

| Alexandra4500 explică:

Mistpwinking

| Domnuleeeeu a răspuns:

Un doctorat, 5 copii, un sot blond cu ochii albastri, faima, avere...multe.

| Alexandra4500 explică (pentru Domnuleeeeu):

Oau 5 copii, frumos. Mai frumos si sotulhee hee)

| Domnuleeeeu a răspuns (pentru Alexandra4500):

Hehe.