| comansorin a întrebat:

Ce ati face daca ati avea 100.000.000 EURO?
Cel mai frumos raspuns si cel mai satisfacator primeste funta! AAA si si cel mai impresionant si emotionant.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mi-as cumpara o casa cu garaj (una mai micuta doar nu imi trebuie spatiu asa cum au rromii), o masina buna o pisica, un robot android sa se ocupe de mancare, curatenie, alimentarea mascotei, cumparaturi. Apoi mi-as scoate categoriile C, CE si atestatul ARR iar o parte din bani i-as dona pentru copii nevoiasi fara adapost sa aiba un loc in conditii unde sa traiasca.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mi-as cumpara un apartament in centrul bucurestiului... 5000 de euro i-as pune deoparte.si daca este sa imi ramana ceva, poate incerc sa ii investesc

| MioaraParalescu a răspuns:

Mi-as lua un Bugatti Veiron,o casa,de lux extrem in New York, poate si un lamborghini, si nu as mai lucra vreo datalaughing

| YoungManiak a răspuns:

Masini, femei si bautura.