| ScumpikAlyssa a întrebat:

Am sa va pun si eu o micuta intrebare:Ce este dragostea pentru voi? Cel mai emotionant raspuns primeste Fundita:*

Răspuns Câştigător
| Iubiiitzica a răspuns:

Dragostea? Este cea care te face sa uiti de probleme, te face sa simti ca zbori, te face sa zambesti si sa fi fericita cand stii ca cineva te iubeste. Sa stii atunci cand iti cade o lacrima pe obraz ca are cine sa o stearga. Dragostea este aceea care te face sa te gandesti la viitor, la nunta ta, la copiii tai. Iar celui care ii impartastesti sentimentele sa simt la fel ce simti si tu. Sa simti ca viata ta nu ar mai avea rost fara el, ar fi atat de goala daca nu ar mai exista dragostea. Ce e mai frumos decat dragostea? Cum ar fi viata noastra daca nu am mai iubii? Pentru mine, viata mea fara iubirea mea nu ar mai fii la fel. Stiti cat de frumos e sa va treziti dimineata si sa vedeti mesaj de la " Iubbi ", sa fie primul care iti zice " neata iubita mea ". Iti incepi ziua cu zambetul pe buze cand stii ca cineva are grija de tine si se gandeste la tine. Ca esti prima persoana care este in gandul lui

16 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Un Drog Foarte dulce!

| gohsty a răspuns:

Dragostea..pai..sa zicem ca e atunci cand iubitul tau vomita pe pantofii tai noi, iar singurul lucru care-l faci, este sa il intrebi daca a terminat, or daca se simte binebig grin laughing))

suntserios
| suntserios a răspuns:

99% din viata mea.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Dragostea e cel mai frumos lucru care i se poate intampla unui om. Cand esti indragostit de o persoana cu adevarat, esti in stare sa iti dai propria viata pentru acea persoana. E un lucru destul de complicat si diferit de la o persoana la alta. Cand vei fi indragostit vei sti, e un sentiment foarte placut sa stii ca cuiva chiar ii pasa de tine si se gandeste tot timpul la tine si invers happy.

| ScumpikAlyssa explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Stiu sentimentul, doar ca vroiam niste pareriwinking

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru ScumpikAlyssa):

Scuze, am uitam sa completez cu "sigur stii cum e". big grin

| Mαdαliηα a răspuns:

Nu stiu... e superba dar totusi foarte dura, plangi, suferi, razi, esti trist sau fericit, oricum fericit nu esti pentru mult timp... cand crezi ca toata lumea e a ta si delirezi de la atata fericire si dragoste, se gaseste ceva sau cineva sa-ti " dea cu ceva in cap " si sa te trezesti din visul acela superb. Oricum e cel mai dureros dar si frumos sentiment, daca nu iubesti nu traiesti kiss.

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Dragostea este viata. din ea te nasti si ijnconjurat de ea mori. dragostea este un motiv de a traii.este un ghid al vietii. daca te lasi ghidat de ea multe lucruri, unele mai frumoase altele nu, se vor intampla. dragostea este totul happy

| ZakkyRock2 a răspuns:

Pentru mine numai ura

| ScumpikAlyssa explică (pentru ZakkyRock2):

De ce?

| ZakkyRock2 a răspuns (pentru ScumpikAlyssa):

Nu stiu pentru ca orice ai face tot vei ajunge la multa tristete te desparti de acel cu cel care ai fost si regreti ei/lui isi pierd sentimentele pentru tine si tu ajungi sa suferi foarte mult am trecut de vreo 4-5 ori prin asta

| Fundapls a răspuns:

Eu sunt un mare fan al sexului pasional.

| unDESTEPT a răspuns:

Cea mai amuzanta categorie de pe TPU. FUNDA

| alinuta1994 a răspuns:

Este aerul pe care il respiram zi de zi, si fara care nu am putea exista.

| Broken6Soul a răspuns:

Hmmm..simplu:dragostea pentru mine e zimbetul lui, imbratisarea strinsa in miinele lui, ochii in care ma inec zi cu zi si sarutul dulce de care acum mi-e dor enorm...sad