| Glumet a întrebat:

Ce ati face daca ati castiga un milion de euro?

Răspuns Câştigător
| Rumplestiltskin a răspuns:

Vilă cu piscină, mașini, excursie-n Caraibe, gadget-uri de ultimă generație, arme. Sau aș deschide o afacere. Hehe.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O parte din bai ii dau lu maicamea, donez si pentru cei din Africa, imi iau BMW il tunez bine apoi o casa mica cu un garaj si in ultimul rand un trailer cisterna imi scot ADR si lucrez ca autonom dupa o vacanta prin Gibraltar si Regatul Unit

| Wøodenpints a răspuns:

Cam ce fac și acum, doar că cu un milion de euro mai mult în cont.

| Mechanix a răspuns (pentru Wøodenpints):

Mai mulți bani de bere. laughing

| unknøwn a răspuns:

As da foc la fiecare bancnota in parte.

| rolynight a răspuns:

Am face urmatoarele chestii:

1) Mi-as cumpara o casa.
2) O masina.
3) Sa donez putin( intotdeauna voiam sa incerc, dar n-am avut bani sad)
4) Un laptop.
5) Evident un iphone 6.
6) As cumpara Sims 4.

| Bimo34 a răspuns:

Ce vreau!

| Klara15 a răspuns:

As calatori in cosmos!