| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca in momentul asta ai castiga la loterie 1 milion de euro, ce-ai face cu ei?

14 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

O mica parte din ei as dona saracilor si de restul mi-as cumpara o casa mare, o masina faina si as calatori prin toata lumea...

| LoveSleep a răspuns:

I-aș schimba pe toți în bancnote de 10 lei, i-aș pune într-un camion, aș face un morman mare în cea mai aglomerată parte a orașului și le-aș da foc, apoi aș pleca. Sunt curios câți o să ardă încercând să fure de acolo.

| OldSoul a răspuns:

25% i-as cheltui pe diverse chestii/vacante, undeva intre15-25%i-as dona, si restul ii bag la saltea big grin

| Anonimuserr a răspuns:

Clar i-aşi pune la bancă. Ori toţi la o bancă ori la mai multe bănci aici în România ori peste hotare în Elveţia. Îmi voi lua o maşină de vreo 50.000 70.000 de euro, voi investi puţini bani într-o afacere, repet puţini bani. Spun puţin, adica cam 50 de mii de euro într-o afacere. Nu cum fac mulţi şi rămân faliţi. Joacă banii la cazino, fac firme imense etc.
Se mai spue ncă în acel moment când câştigi banii aceştia ai făcut pact cu diavolul.

| Sociopat a răspuns:

M-as duce in Las Vegas, as cheltui 100 de mii de dolari pe droguri, tarfe si diferite acte de vandalism apoi mi-as schimba numele si m-as muta in Norvegia sa ma fac padurar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş dispărea ^.^.
Probabil aş face o călătorie lungă împreună cu cineva apropiat, nu din familie.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde mergem?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Peste tot, nu vezi câţi bani am? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu mine? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as deschide o afacere.Tu ce ai face? Sa nu-mi zici ca ai cumpara aur laughing)

| DonaldTrump a răspuns:

As calatori in jurul lumii ceva timp cu o parte din ei iar cu restul imi fac un palat intr-un loc frumos.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Imi cumpar fallout4.

| Glumet a răspuns:

M-as plimba prin toata lumea, mi-as lua o casa...Momentan nu-mi mai vine nimic in minte.Tu ce ai face?

| OmniSpirit a răspuns:

M-as muta in padure langa munte si sa am o cascada sau rau aproape.
Sa pot vedea cerul noaptea si lumina rasaritului sa ma trezeasca dimineata.
Iar ciripitul pasarelelor sa ma imi fie mic de jun.