| TaciSiNuTeMaiUitaLaNume a întrebat:

Ce ati face voi baieti fara fetele noastre:X:X bune si nebune!:X

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Traim in continuare. Unii cu papusi gonflabile, vagin de guma sau papusa reala de silicona. Odata am auzit la stiri ca prima data va disparea femeia de pe pamant (ele sunt mai putine decat barbatii si in ziua de azi nasc putine fete), dupa ce vor disparea toate femeile vor muri si barbatii putin cate putin.

| Urzi23 a răspuns:

Cam ciudat ca numai de fete care pling dupa baieti am gasit si baieti ioc sa jeleasca dupa ele, aici este un paradox al fetlor care fluiera a paguba

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Ar innebuni pentru ca nu am mai avea cu cine ar face sex si pun pariu ca ar crea diferite vagine din materiale de la mana a 3, 14-a.Conform unui proiect, ultima femeie din Romania se va naste peste 1200 de ani.Deci Romania isi va lua la revedere prin 3200, pe cand Brazilia abia in 5500. Exista si mai rau(ex:Bosnia si Hertegovina, in 2600).

Sper ca te-am ajutat happy