| Dormeo a întrebat:

Ce ati prefera, sa fiti mai destepti sau mai sexy decat sunteti acum?

30 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bine asa cum sant, nu am probleme financiare sau fiscale

| Drimmero a răspuns:

Iar varianta 3 unde e? In cazul in care le ai deja pe astea, intreb pentru un prieten.

| Hammurabi a răspuns (pentru Drimmero):

Varianta 3 era "mai bogat".
Dar era obscen, pentru că ar fi ales-o toți. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu se stie, banii nu inseamna totul pentru oricine sau nu ar trebui, adica da, au si ei importanta lor dar nu ar trebui sa fie deasupra altor aspecte precum sanatatea care aia e muza suprema.

| Dormeo explică (pentru Drimmero):

Banii cumpara si sanatatea, cel putin in cazul tau, care mananci doar icre si mc si esti plin de fobii si anxietati

| Dormeo explică (pentru Drimmero):

Bani multi egal mancare mai sanatoasa si sport si terapie si pastile yum

| Drimmero a răspuns (pentru Dormeo):

Cumpara pe dracu, cand esti in cancer ultima faza nici toata averea lumii nu iti mai da sanatatea inapoi, ai crucea pusa si groapa pregatita, o gramada boli nu au leac, nu doar cancerul, o gramada oameni care sunt in stadiul ala si au bani ar da toti banii aia pentru inca putin din viata in care sa traiasca sanatos, i-ar da fara ezitare.

Exista om fara sa aiba anumite fobii si anxietati? Astea sunt emotii pana la urma, e omeneste sa ai anumite temeri

| Dormeo explică (pentru Drimmero):

Nu ajungi in boli in ultima faza daca ai bani sa te ingrijesti

| Drimmero a răspuns (pentru Dormeo):

Serios? Asta sa le-o spui oamenilor care se nasc cu boli incurabile sau cu maladii fara leac sau celor care se duc la un control de rutina si sunt gasiti cu un tip de cancer, cunosc cazuri cu persoane din familie sau cunostinte care au facut o forma de cancer, a avansat rapid, au facut eforturi mari financiare pentru a se trata si la final...banii au avut 0 rezultat, boala a invins din pacate.

| Dormeo explică (pentru Drimmero):

Am in familie persoane cu boli incurabile rolling on the floor sunt mai fericite decat tine. Ai o gandire fatalista. Si pentru cancer s-au facut progrese imense in ultimul an, mai citeste stirile.
Tu degeaba traiesti 90 de ani cu mentalitatea pe care o ai in frici irationale in fata PC
Iti zic eu ca oameni fara maini si picioare au vieti mai misto ca a ta
Nu le mai plange de mila

| Drimmero a răspuns (pentru Dormeo):

Cand am vazut ce au patit unele persoane din jurul meu clar am prins pesimism si teama de anumite boli, adica sunt ceva ce clar nu mi-as dori sa aud vreodata din gura medicilor atunci cand mi-ar pune un diagnostic, e ceva normal, intervine instinctul de supravietuitor, dorinta de viata. Stiu ca sunt persoane fara maini/picioare care sunt fericiti, se bucura de viata, tot respectul pentru ei, mai ales ca sunt saraci, apoi vezi bogatani depresivi si tristi, e alt argument pentru care banii nu sunt totul.

| Dormeo explică (pentru Drimmero):

Dorinta de viata laughing

| Mosotti a răspuns (pentru Hammurabi):

Pai in intrebare nu era varianta asta, ca asa as fi zis si eu mai sexy si mai bogat, lasa-o dracu de desteptaciune pana la urma.

| Hammurabi a răspuns (pentru Mosotti):

Nu era în întrebare.
Dar ăștia mereu ascund câte ceva pe sub tejghea... laughing

| Mosotti a răspuns (pentru Hammurabi):

Mda, ai si tu dreptate ca mai ascund pe sub tejghea cate ceva.

| Mosotti a răspuns:

Mai sexy voiam sa fiu pe la tinerete. Ca, cu asta iti faci relatii foarte usor, cu desteptaciunea nu prea.

| Celcestietot a răspuns:

Mai sexy cred ca nu se poate, deci nu am ce sa aleg sincer sa fiu.

| J0B0MAT a răspuns:

Sexy

| Mayhem666 a răspuns:

Deja sunt ambele, pot sa-mi pun alta dorinta? Vreau superputeri. Telekinezie de preferat.

| Dismally a răspuns:

Pai daca sunt si destept si sexy? big grin Vreau mai multe optiuni

| Lukasssz a răspuns:

Mai bogat

| oglindasultanului a răspuns:

sad As vrea sa nu se mai orienteze lumea pe cuvinte din astea, si sa foloseasca altfel comunicarea, e deranjant.

| StrongHeart a răspuns:

Sa fiu mai prost si mai fericit.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Mai sexy ca destept sunt deja!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai desteapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I'm sexy (and smart) and I know it. smug

| Jus7t a răspuns:

Trebuia varianta 3, care le putea rezolva în mare parte pe ambele.

| iliiiinca a răspuns:

Mai deșteaptă, mai sexy e usor sa devii

| Dormeo explică (pentru iliiiinca):

Daca esti grasa nu e sad

| iliiiinca a răspuns (pentru Dormeo):

Este. Motivatie sa ai.