| anonim_4396 a întrebat:

V-ati dori sa fiti altfel decat sunteti spiritual? V-ati dori sa fiti mai pur?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Eu sincer da, ar fi cazul putin mai mult...

4 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Mi-as dori sa fiu o clatita. lol

| Duucu a răspuns:

Cum a spus Lhurricane.
Singura problema e ca nu sunt convins ca o asa viata exista, asa ca incerc sa profit cat de mult pot de asta materiala.

| OOOLEOOO a răspuns:

Sunt ca o gropa cu nisip si pamant peste care e aruncata o galeata de apa, claritatea apei se va accentua odata cu trecerea timpului, iar cand apa din balta va fi complet limpede soarele o va evapora.

| Lhurricane a răspuns:

Dua, mi-as da toata umanitatea pe o stare spirituala pura fara tangente cu oamenii.