| aNonim_4610 a întrebat:

Ce ati primit de sfintul valentin? eu nimic

Răspuns Câştigător
| StreetDancer a răspuns:

Eu am primit un pupic de la tata, o cicolata de la bunica...mesaje de la prieteni cu '' te iubesc amigos ''

Si chiar daca se numeste Valentines Day eu si prietenii mei credem ca ar trebui sa spunem si prietenilor te iubesc, nu doar iubitului/iubitei.

Asa ca... Draga fuLgusor...Te iubesc, fiindca esti o persoana deosebita. Happy Friendly Day!

4 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

Un catelus din rasa Bison cu o fundita rosie la gat si o pereche de cercei happy

| simona_7055 a răspuns:

NIMIC... baieti sunt poooorci laughing)))

| b3Rb3cU a răspuns:

Nimic nici eu
sadsad

| Elena_5999 a răspuns:

Tot ca si tine Nimic.