| elielly a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac iubitului la aniversarea de un 1 vreau ceva foarte special.va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| WeLoveIceCream a răspuns:

Poti sa ii dai o poza cu voi doi, sau ceva cu o poza preferata, sau cu o dedicatie. sau cel mai interesant ar fi sa mergeti impreuna la water-parc, este extreeeeem de distractiv si ii va placea mult, te asigur! sau oriunde mai special si interesant, depinde de cati ani aveti, daca ai pana in 18, ideea cu water-parkul ar fi extrabestiala. daca ai peste 20, puteti merge undeva la mare, sau munte, sau altceva ce va place.Succes muult! Sper ca te-am ajutatwinking.Bye. Funda?batting eyelashes:d