| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca simbolizeaza o stea? happy

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Faptul ca iti poti urma calea indiferent de intunericul de afara. E destula doar o sclipire in intuneric si e suficient pentru a merge mai departe
Cerul noptii nu ar fi nici pe sfert la fel de frumos daca nu ar fi stelelehee hee
Mi se par de-a drepul fascinanteday dreaming

| sandu_5803 a răspuns:

Steaua simbolizeaza totul! universul, lumina, pamantul, oamenii! cica oamenii si pamantul sunt formti dintr-o stea ce a explodat acum 100000000000000000000000 milioane de ani si a format pamantul, etc! discovery channel_universul stiut!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai norocul celor mici

| HinnaBunneh a răspuns:

Umm.mai nimic laughing