| Alecsx25 a întrebat:

Ce credeti ca veti primi de Craciun?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un parfum 1 million de paco rabanne cu dezodorant si after shave intro cutie de tabla aurie.

| zurick a răspuns:

Bună!
Un telefon de la tata(dar din păcate ca ajunge mai târziu), o geantă de la mama pentru că mă întrebase ce culoare aș dori la o geantă și în rest nu știu.
Tu?
Crăciun fericit!

| Alecsx25 explică (pentru zurick):

Si eu astept un telefon...dar din pacate va intarzia laughing). Si altceva, nu stiu...o sa vad in seara asta, va voi spune maine. Eram curios ce-ar primi si ceilalti.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Exact ce am primit, un nou telefon.

| Sociopat a răspuns:

Din ce vad ca-i sub brad acum...Un pahar, telecomenzi si un controller.

| Ibrahimovic a răspuns:

Habar n-am. Intr-un an am gasit cadoul care urma sa-l primesc si de atunci parintii mei s-au invatat minte: nu mai aduc cadourile acasa, le lasa la prieteni si la momentul potrivit le aduc...
Chiar n-am idee ce o sa primesc, dar sigur va fi ceva thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Căcaturi d-astea de dulciuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cărbuni în formă de pietre învelite în ambalaje de bomboane de pom.

| Madayna a răspuns:

Nu stiu ce, dar am primit semne ca o sa primesc ceva big grin

| Zatharra a răspuns:

Figa.

| DoriKat a răspuns:

Dulciuri

| Didishorr a răspuns:

Tableta.