| AnonimuldeEu a întrebat:

Ce veti face voi de craciun? Cea mai buna planificare va primi funda big grin

Răspuns Câştigător
| rohax1310 a răspuns:

Pai.le fac o surpriza parintilor. Ei nu se pot decide ce vom face asa ca am planificat eu totul cu niste prieteni de familie. Inainte Plecam la Slanic. Am rezervat o cabana doar pentru noi. Vom merge si pe partie. Vom petrece acolo cele 3 zile de Craciun. :3
Ma gandeam sa le fac parintilor mei cadou un tablou cu poze de ale lor din tinerete si mai recente. Sper sa iasa totul ok.

2 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Eu probabil ajut sa fac prajiturile, sau merg cu colindul, desi nu prea cred^^ Iar apoi il astept pe "Mosu`" ^^

| alexandra2000ale a răspuns:

Craciunul il voi petrece alaturi de familia mea si de cei dragi stand in jurul unei mese mari si foarte multe cadouri pentru mine si familia mea...Dar cel mai mult ma voi bucura atunci cand o voi vedea pe nepotica mea care are 3 luni jumate stand in bratele mamei sale si zambindu-mi...