PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Ce credeti, care barbati sunt mai buni pentru casnicie?! cei reci si calculati, sau cei calzi, afectuosi si toleranti?!

http://www.sexgen.ro/......li-7517082

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cei reci și calculați indubitabil. Ăia au șanse mai mari să taie din fașă nevoile schimbătoare și hormonale ale femeilor care pot produce falimentul financiar al familiei.
Articolul citat este o mizerie - un alt mod de-a promova emascularea ca un model pozitiv - ia ghiciți - evolutiv vorbind, nici bărbații nici femeile în general nu sunt atât de bătuți în cap precum frustratele care scriu pe astfel de portaluri.

| PsihoSex explică (pentru kongeriket):

Hey, felicitari pentru "avansare"! Da, partial de acord, dar sa nu uitam ca tocmai aceasta "raceala", determina foarte multe femei sa caute "consolare" in alte brate, si barbatii, daca au sotii reci sidistante, la fel! si de aici incolo, o groaza de probleme! Cred ca, totusi, ca si un vin bun, sau o cioba buna, o personalitate echilibrata, adica care sa stie si cand trebuie sa fie rece si cand fierbinte, e cea mai buna solutie! Restul, ale vietii valuri!

| Nécromancie a răspuns:

Reci si calculati

| neutrino a răspuns:

Cei ce stiu sa iubeasca si sa respecte partenera.

| Elena1102 a răspuns:

Eu zic ca cei calzi, fectuosi si toleranti da sa nu fie timizi si sa stie sa lucre putin cu bani iar in pat sa fie rai (ca un armasar)! Funda?

| gabi1203 a răspuns:

Cei care au cate putin din fiecarehappy