| thealchemist a întrebat:

Ce credeti despre faptul ca chinezii nu pot renunta la carnea de pisica?
http://www.evz.ro/......29012.html

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Noi renuntam la mititeii nostri traditionali?--- se fac din carne de vita! Daca viteii si vitele adulte ar fi pe post de animale de companie precum pisicile(ale noastre, nu ale chinezilor!) mai mult ca sigur am fi renuntat demult la mititei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alessia5158):

Daca iti aduci aminte s-a cumparat si caini jupuiti, inainte de pasti, pe post de miel.Acum trebuie neaparat ca mielul jupit sa aiba coada nejupuita, s vada omul ce animal e.

| alessia5158 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca este adevarat, banuiesc ca maidanezii jupuiti erau oferiti spre vanzare fara cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chinezii sunt alta rasa. alte pofte de carne. oameni suntem toti dar astia au facut transmis din generatie in generatie bucataria cu carne de pisica. Apropo, interesanta poza ai, ce reprezinta?