| BiaJ a întrebat:

Ce credeti...Va fi sfarsitul lumii in 2012 precum se spune? raised eyebrows

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu. Poate ne spulbera astia cu acceleratorul de particule mai devremewinking

| User a răspuns:

Poa' sa fie si la noapte.

| Hombre a răspuns:

Stai linistita il tot programeaza speriatii astia de fantome de mai multa vreme. 1800, 1900, 1930, 2000 acum 2012 dupa 2100 probabil.Parascovenii.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Vezi ca e teapa aia cu terenul ieftin pe Luna, nu circula nimic pana acolo.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Fereasca Sf. normal ca nu.

| CenturyChild a răspuns:

Pai in primul rand toata povestea cu 2012 a plecat de la producatorul filmului 2012. Cei care au creeat aceasta rumoare au facut-o special pentru a putea vinde filmu care ar fi urmat sa apara. Pe urma NASA a primit tone de mesaje de la diversi oameni care ziceau ca nu vroiau sa moara si ca le e frica ca in 2012 va veni sfarsitul. Cei de la NASA au cercetat si informatii din antichitate de la maiasi au vorbit cu diversi specialisti si toti au zis ca e o inventie.(am citit asta acum cateva luni intr-un articol de pe net acum nu mai stiu de unde)

Sper ca te am lamurit!

| Theya1703 a răspuns:

Nu... Numai DUMNEZEU stie cand va fi NU oamenii!

| oky a răspuns:

Pei dupa cum am vazu si in filmul 2012, cand va veni sfarsitul lumii va fi un potop care va acoperi toata planeta. Dumnezeu dupa ce a dat marele potop " Potopl li Noe", vazand cat rau a facut oamenilor a jurat ca nu o sa mai pedepseasca niciodata oamenii printr-un potop. Deci nu poate fi adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie la,, cauta intrebari si raspunsuri`` : sfarsitul lumii, si ai sa vezi cum sta treabawinking.
Nu, normal ca nu o sa fie. Cand va fi, asta nu se stie si nu se va sti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si nu va sti nimni decat dumnezeu dar o data si o data va fi

| madalykuka a răspuns:

De ce sa fie ...sau pe ce te bazezi cand intrebi?
pe un film amarat?
pe maiasi? app maia au mentionat si anul 4700 si ceva.

| troy a răspuns:

Nuuuuuu normal au mai spus ca e in 2000 sfarsitul lumii dar au trecut 10 ani din 2000. Minciuni!

| PA21345678i9 a răspuns:

Este o porcarie sincerstraight face
nau de unde sa stie oamenii cand vine sfarsitul lumiiwinking
nu mai speratii ca muritii virgini sau fara copiiilaughing))