| aBunchOfSmiles a întrebat:

Ce e pocodot? Serios, pe youtube gasesti peste tot commentari despre pococdot. funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un fel de site de socializare ca hi5-ul, myspace şi facebook.Sincer să fiu au început să mă enerveze boţii ăia care comentează despre site, încercând să-l facă popular prin metode artificiale... cât tupeu din partea lor!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un sitelaughing...am observat si eu pe YouTube acelasi lucruhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe google in ***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un site de socializare asemanator facebook... cel putin asa am inteles eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte enervant! Si eu il vad peste tot pe youtube!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce e pocodot? Spam! asta e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pocodot e un site de socializare asemanator facebook dar care foloseste youtube ul ca sa isi face reclama... cele mai multe comentari pocodot sunt la videocliputile cele mai vizionate si thumbs up urile ca sa zic asa sunt false.si multi utilizatori s au plans ca dupa ce si au facut account pe pocodot nu au mai putut sa il stearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o retea de socializare, replica a facebook-ului, menita sa depaseasca facebook-ul.

Totusi, toate comment-urile de pe youtube care te sfatuiesc sa iti faci cont pe pocodot sunt fake, si la fel si thumbs-up-urile. Unii useri spun ca nici macar nu iti poti sterge accountul dupa ce ti-l creezi.

Oricum, daca apeleaza la asemenea metode pentru a se promova, chiar credeti ca merita sa va faceti cont? Ma indoiesc.

| OaNa_1155 a răspuns:

Este un site de socializare asemanator Facebook-ului.dar nu este atat de rau precum zice toata lumea! Eu mi-am facut cont acolo si nu mi-au aparut virusi deloc! Dar eu raman tot la Facebook-ul meu!

| humanoida a răspuns:

Este un fel de site de socializare ca hi5-ul,myspace şi facebook.Sincera să fiu au început să mă enerveze boţii ăia care comentează despre site, încercând să-l facă popular prin metode artificiale...