| MissyFrumy a întrebat:

Ce farsa am putea sa ii facem doamnei diriginte? Curand vine ziua iei si am nevoie de niste idei de farse. Anu trecut o fata s-a dat cu ketchup pa fata si a zis ca si-a spart capu si a fost cam horror rolling on the floor. Dau funde pentru cele mai multe si bune idei si as prefera sa nu dati copy paste. Si scuzati categoria, dar e cea mai accesata.

Răspuns Câştigător
| DeepKiss a răspuns:

Veniti in pijama rolling on the floor noi am facut asta blushing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeepKiss):

Si cum au reactionat oameni cand vau vazut?

8 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Pune-ti pe scaunul de la catedra o perna care scoate sunete o gasesti sub denumirea de perna cu basini.Eu am facut o asemenea farsa laughing

| TRANSVERSAL a răspuns:

Mai bine ar prefera un cadou

| ir3al a răspuns:

laughingsuuper ideea cu pijamalele, iar daca vrei intr-adevar sa fie o farsa reusita nu mai conteaza parerea celorlalti. Orice ati alege bafta!

| daηă a răspuns:

Noi de 1 aprilie am lipit cu superglue o moneda de catedra.A fost foarte amuzant s-o vedem pe diriginta cum se chinuia sa dezlipeasca moneda aia laughing
Dar era lipita foarte bine si a ramas ceva timp acolo. Dupa ce am reusit s-o scoatem catedra era foarte zgariata si a trebuit sa plateasca cel care a lipit moneda laughing
Asta nu a fost o farsa prea reusita...
Anul viitor incerc si eu faza cu ketchup-ul laughing
Sau poate ca n-ar trebui sa mai astept un an rolling on the floor

| Taylorrrrr a răspuns:

Noi i.am pus o soparla pe scaun rolling on the floor))))) Soparla adevarata, sau sa nu va faceti tema nici unul sau sa ii puneti lipici pe scaun, si asta am facut = )) sau sa se prefaca unul ca vomita si sa aiba la el intr.o sticla apa, amestecata cu porumb, salam taiat mic, mic si pamant ca sa para intr.adevar voma, merge rolling on the floor Sau sa mergeti toti afara laughing Sau sa ii spuneti ca un coleg a fugit de la ora pe geam si sa lasati geamul deschis si colegul sa fie undeva prin clasa laughing Funda:*?

| just4mee45 a răspuns:

Un pix elecric.smugbig grin

| Alex1997eu a răspuns:

S-au va ascundeti de ea pacaliti-
o ca ati chiulit si voi o asteptati la cancelarie