| anonim70 a întrebat:

Ce fel de catel se ataseaza mult de stapan? Catel de talie mica sau caine de talie mare?

3 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Talie sau talie mare, nu prea conteaza cateii sunt foarte iubitori si se ataseza repede de stapani iar cum zicea cineva '"singurul lor defect e ca iubesc orice jigodie de om".
Personal iti recomand daca stai la apartament yorshire terrier, eu am o fetita si sunt foarte iubitori si jucausi.

| anonim70 explică (pentru DrGoogle):

Mi-am luat un catelus de rasa shihtzu de 6 săptămâni mam îndrăgostit de el de la prima vedere O iubesc mult e iubitoare jucausa Daca ma culc se culca si ea daca ma trezesc se trezeste si ea daca vreau sa ies din camera bine dupa mine.

| DrGoogle a răspuns (pentru anonim70):

Sa ii acorzi multa atentie pentru ca are nevoie si sa o scoti afara cat mai des dupa ce ii dai de mancare, sa aiba un program si sa invete sa faca afara.