| Cristinavoguee a întrebat:

..Va rog frumos daca stie cineva de unde pot adopta si eu un pui de catel de talie mica nu ma intereseaza daca e de rasa sau nu, dar sa nu creasca foarte mult, deoarece nu am spatiul necesar pentru un caine de talie mare.Va multumesc.Astept raspunsuri. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| zYoo a răspuns:

Sosdogs.ro Succes

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Incearca la adapostul de caini din orasul tau daca nu intereseaza-te pe la cunostinte

| fluture156 a răspuns:

Este un site unde sigur gasesti un catel insa nu il adopti ci il cumperi. Site/ul se numeste tocmai.ro