| RAY a întrebat:

Ce frici aveti de credeti ca va tine pe loc?

23 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Moartea, cand ma gandesc ca voi muri candva,, ma face sa nu pot trai cum trebuie clipa.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Cat de puternic isi este frica de moarte? isi pierzi motivatia, speranta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Oricine are frici, Ray.Și eu.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Complexe,frustrari ai?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu neaparat, dar cand ma gandesc ca moartea chiar exista si nu iarta pe nimeni,, ma gandesc sa-mi croiesc cum pot viata.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Sa poti evolua, sa isi depasesti zona de confort, isi lipsesc multe?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Imi lipsesc impliniri, de aia caut sa le completez, cat am timp fug dupa potentialul maxim.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Man tu iti doresti o iubita?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu e neaparat vorba doar de iubita, dar nu e exclus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu le-aș numi așa.

| Freya1 a răspuns:

De comunicare,adaptare, socializare, esec, penibil, singuratate...

| OldSoul a răspuns:

De politie/puscarie hypnotized

| RainmakerX a răspuns:

De esec si socializare, in special socializarea.

| SG1995 a răspuns:

Frica mea e de-a muri singur și fără prieteni.

| Lioana a răspuns:

Nu știu dacă frica mă ține pe loc. Mai degraba comoditatea. Dar ar putea fi undeva prin subconștient frica de a gresi si de a ajunge sa regret. Acuma depinde despre ce vorbim.

| Lostlyric a răspuns:

Am Arachibutyrophobie, ceea ce ma face sa evit mereu raftul cu untul de arahide din magazine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna dintre cele pe care le am nu mă ține pe loc, nu e ca și cum m-aș lovi de ele zi de zi.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce fata curajoasa, fara frici, esti o rebela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frica mea cea mai mare e ca voi suferi. Adica ma gandesc ca imi voi gasi un sot, vom avea o familie si lumea asta rea ar putea strica asta și dupa ne-am separa sau multe altele si asa sa traim pana la moarte. Mai concret mi-e frica nu imi strice cineva fericirea! sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e firca sa nu raman toata viata o inadaptata. Intotdeauna am fost diferita, am facut lucruri diferite fata de persoanele de varsta mea si nu am reusit sa ma pun intr-o categorie, sa ma integrez intr-un grup. Oricat incerc, ma simt in plus oriunde, nu imi gasesc locul nicaieri.

| PumpkinDoll a răspuns:

Frica de a nu da gres, frica de a cunoaste persoane noi pentru ca nu stiu daca voi fi ''comaptibil'' (pentru ca asa s-a intamplat in mare parte cand am cunoscut persoane noi) cu ele, frica de a dezamagii.Cel mai rau ma enerveaza cand sunt pus sa fac un lucru pe care stiu sigur ca nu o sa reusesc sa-l fac si le spun inainte sa-l fac ca n-o sa reusesc, dar ei tot cred ca pot sa-l fac si in final iese cum am zis eu.Frica de abandon, poate d'asta nici nu vreau sa am familie.Cu toate astea pe cap, singuratatea a inceput sa mi se para un lux.

| AlexDarius3 a răspuns:

De a se termina sezoanele din anime-urile mele favorite, de virusii informatici putin si ca CFR-ul va lua campionatul.

| Kleb a răspuns:

Singura frica pe care o am in momentul de fata este inconstienta soferilor din Romania, eu mergand zi de zi pe motocicleta...Pe loc oricum nu ma tine, nu pot lasa motocicleta