| g3orgiana16 a întrebat:

Ce inseamna daca visezi o vaca?

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Ca mananci prea multa ciocolata MilkaI don't want to see

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ca ai origini indiene?thinking

| Aero a răspuns:

Stai linistit(a). Daca ai visat o vaca atunci asta nu inseamna ca te vei insura cu una laughing. E util de stiut si asta. Dar daca visai ca te impunge vaca? rolling on the floor

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Dacă visezi o vacă înseamnă bogăție pe viitor.

| Andr3yCzz a răspuns:

Daca ai visat o vaca inseamna ca ai visat o vaca si o sa fii mai bogata in viitor!smug
Sa ai multi bani!

| Lαααα a răspuns:

Ca ai visat o vacarolling on the floor

| madda9588 a răspuns:

Vaca: semnifica un trai mai bun, confort, blandete, intelegere in familie sau in viata de cuplu, daca visezi ca mulgi o vaca inseamna sanatate, bogatie, castiguri mari pe plan financiar

| GyeBaek a răspuns:

Ca ai vizat o vaca.

| g3orgiana16 explică:

Multumes pentru tot, app mi-a placut aia cu milka:drolling on the floorrolling on the floor

| g3orgiana16 explică:

Adica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit : - blandete, naivitate, docilitate, trebuie sa fii atent sa nu fii dus de nas, jignire, evenimente in care te poti simti umilit.

| Cristinell90 a răspuns:

Eu am visat ca vaca mea de la tara pe care nu o mai am vroia sa ma impunga si apoi s-a transformat in femeie si a venit dupa mine in casa