| andreiutzucu a întrebat:

Ce inseamna pentru tine a fi lider?
Fundita(maine se alege seful clasei si cred ca nu am sa reusescsad)Funda

Răspuns Câştigător
| Downfall a răspuns:

Pai ca sa fi un lider bun trebuie sa stii sa asculti oamenii si sa analizezi parerile si opiniile fiecaruia. Mai trebuie sa stii sa te descurci in orice situatii si sa iei deciziile cele mai potrivite chiar si in cazurile cele mai dificile. Si un alt lucru foarte important e sa stii sa iei initiativa si sa iti impui parerile in fata celorlalti si sa si argumentezi.
Sper ca te-am ajutat. Succes! happy

1 răspuns:
| FucktheSystem a răspuns:

Și de ce ai vrea să reușești?
Să ai mai multe responsabilităși sau să te pui porst cu colegii că tu o să treabuiască să dai explicații pentru tot ce se întâmplă și o să trebuiască să spui și cine ce a făcut...
De obicei șeful clasei e cel mai detestat din clasă...