| RAY a întrebat:

Ce mai faceți? Cum o mai duceți? Ce planuri de viitor aveți?

16 răspunsuri:
| ShaOfHatred a răspuns:

Încă trăiesc, pe linia de plutire și planul e să rămân în viață

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Planuri de viitor:
-să am un loc de muncă stabil
-să numai îmi pese deloc de gură lumii
Astăzi n-am făcut mare chestie. Am stat pe laptop de la 6 la 19, după am ieșit la plimbare cu părinții de la 19 la 23.

| ALM2000RO a răspuns:

Nimic din păcate, niciun plan de viitor, depresia mea e severă de tot deja și nu mai am perspective sad
Ce fac? Păi dorm (12-15 ore pe zi), mănânc zilnic de la delivery de la o mulțime de restaurante, stau pe serviciile de streaming unde am abonamente (filme și seriale), mai stau pe YT, citesc și cam atâta...
Nici cu sănătatea nu cred că o voi mai duce bine mult timp...din cauza obezității apar deja niște probleme (deocamdată minore)...și am doar 23 de ani sad

| RAY explică (pentru ALM2000RO):

De unde ai banii de chirie, abonamente, mancare?

| ALM2000RO a răspuns (pentru RAY):

Au ai mei banii necesari big grinwinking laughing happy

| ALM2000RO a răspuns (pentru RAY):

Păi nu stau în chirie, stau cu ai mei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ALM2000RO):

Și tu ai încercat ca mine să te angajezi și te-a refuzat toată lumea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ALM2000RO):

Ce studii ai? Ai facultate sau doar liceul cu bacul ca mine?

| ALM2000RO a răspuns (pentru anonim_4396):

Am doar liceul cu bacul.
M-am apucat de o facultate și am mers până în anul 2, dar apoi au apărut mai multe probleme acumulate în viața mea și am dat într-o depresie destul de puternică și m-am lăsat de facultate.
Nu am mai încercat să mă angajez fiindcă depresia s-a agravat atât de tare încât acum sunt praf, adică nici nu mai ies din casă deloc (n-am mai ieșit de un an), am devenit sălbatic, am rupt toate legăturile cu oamenii (cunoscuți, prieteni, etc), foarte obez și extrem de leneș și cred vă voi rămâne definitiv la pământ, nu mai sunt șanse să-mi revin crying(

| anonim_4396 a răspuns (pentru ALM2000RO):

Nu trebuia să-mi dai explicații, ce și cum, eu nu sunt Dumnezeu să judec pe nimeni. Fă sport, angajează-te undeva, fă-ți o iubită și totul se va regla ușor-ușor. Eu trăiesc cu speranță. Sunt foarte optimist.

| ALM2000RO a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vrut să-ți las mesaj în privat și să-ți explic cum e, dar nu mă lasă din cauza statusului de membru junior să trimit mesaje.
Nu știi cumva după cât timp îmi acordă statusul de membru senior sau ce trebuie făcut să-l obțin?

| ALM2000RO a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot nu mă lasă să trimit mesajul din cauza statusului crying(

| anonim_4396 a răspuns (pentru ALM2000RO):

Ți-am trimis eu. happy

| ALM2000RO a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, am văzut, dar nu mă lasă să răspund la el. Adică îți scriu (am scris mesaj de răspuns) și nu se trimite că zice că nu se poate cu statusul actual sad

| ALM2000RO a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce trebuie să fac pentru statusul de membru senior? După cât timp și după ce criterii mi-l acordă?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ALM2000RO):

Asta e. Am făcut deja spam la întrebarea lui RAY. Eu zic să încheiem discuția aici.