| bruneta_9895 a întrebat:

Ce mai faceti? sunteti bucurosi ca am intrat in 2010?

Răspuns Câştigător
| adelutza_9680 a răspuns:

Da, sunt bucuroasa ca am intrat in 2010. Sper ca va fi un an mult mai bun, mai linistit decat 2009.La multi ani! Sper ca noul an va fi plin de impliniri! Happy New Year!

11 răspunsuri:
| User a răspuns:

De ce sa fiu bucuros?raised eyebrows Din contra, is suparat ca am imbatranit cu un anlaughing

mira
| mira a răspuns:

Este si asta o performanta, o victorie a vietii.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Oarecum. 2009 a fost frumos dar foarte urat:dSper ca ma intelegi. Oricum, sper ca 2010 sa fie mai ok decat '09.Pa pa!

| Anca a răspuns:

Daca ar fi sa am tot anul asa cum a fost noaptea de Rev, m-as lua cu mainile de cap.
Oricum azidimineata am avut o stare de bine iesita din comun. Conduceam la 9 dimineata fara sa ma mai uit la km, iesise soarele, nu era nimeni pe strada si ma gandeam : 2010, trebuie sa fie un an bun. Ca asa vreau eu big grin

Tot timpul anii ce vin sunt mai buni decat cei ce-au trecut. Cred si eu laughing)

| demonangel37 a răspuns:

Da si nu prea ut?

| jane_5414 a răspuns:

DA! Sigur! Sper ca acest an sa fie mai bun decat cel ce a trecut cu mai multe impliniri! La multi ani.

| Mony_4137 a răspuns:

Desigur! Ma bucur ca am trecut de 2009, asa cum a fost el, cu bune cu relehappy
Sper ca acest an va fi mai bun, chiar daca nu prea da semne de asa cevahappy

| Sperietoarea a răspuns:

Da dar si nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cu durere de caplaughing
Eu sunt bucuros doar cand se termina... cand incepe e mai greu; din nou un an in care trebuie sa lupt pentru drepturile mele, ca sa-mi indeplinesc visele; toate astea prin multa muncasad Sa vedem... ce o fi, sa fie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La mulți ani!
Supraviețuiesc și sper ca anul care tocmai a venit să nu mai fie atât de dureros ca cel trecut.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pura statistica, tot acelasi am ramas.