| AvalohAlyn a întrebat:

Ce mai faceți? Tot axați pe materialism și în goană după bani?
Pai de ce?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca avem facturi de platit, chirie si vreau sa mai si mananc.
daca ai alta solutie poti sa o imparti cu noi

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Am eu o idee buna, iti faci o sera proprie, niste generatoare si alte din astea (intelegi tu), investesti ceva ani si nu mai platesti niciodata.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Dorm in sera?

| sierra1 a răspuns:

Ooo, nu! Cine a zis asta? Noi dăm totul la săraci

| Ineys a răspuns:

Nu, nu ma duc eu dupa bani, ei vin dupa mine. big grin

| aumih16 a răspuns:

Pentru ca nu se poate fara bani! asta este!

| Bruno92 a răspuns:

Nu sunt în goana după bani fiindcă banii nu ma scapa de problemele sufletești am observat.

| MaryMaria333 a răspuns:

Fara bani nu faci nimic in ziua de azi. Si materialismul, ala nu'i deloc bun.