| Alison95 a întrebat:

Ce mancati voi de obicei? big grin

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Dimineaţa: pâine prăjită cu margarină şi geam + o cană de ceai.
La prânz: ciorbă sau supă de pui apoi friptură cu cartofi natur.
Seara: peşte sau frigărui.

Uneori mănânc mereu acelaşi fel de mâncare...dar alteori mai schimb.

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai nimic

| Bondarel99 a răspuns:

Ce gateste mama.De multe ori ma intreaba pe mine inainte ce sa gateasca.Mananc mancaruri pe baza de carne de pui, peste...nu prea mananc porc si carne grasa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salată de boeuf vrei?

| Woodenpints91 a răspuns:

De obicei, mâncare.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mâncare. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancare!

| lolium a răspuns:

N-o sa-ti vina sa crezi... mancare laughing

| Antoniacopiluța a răspuns:

Păi cateodată mănănc după ce poftă am:
exemplusadSupă)
Dar eu nu prea fac fite la măncare.
Deci, apropae orice.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Pizza ( quatro stagione mai exact big grin ) si paste cu sos :-P; dar sa nu uitam cartofii prajitihee hee

| Kr5 a răspuns:

Da de obicei la restaurant ma duc chem un chelner il injur si mananc bataie big grin (glumesc bataie mananc daca e vreun chelner dala chelios cefos cu 3 randuri de cefe laughing daca nu nu)

| beniamin1994 a răspuns:

Pizza sau shaorma vrei?laughing

| Pissicuts a răspuns:

Tot cei bun, dar putina grasime!