| mimima a întrebat:

Ce nume interesant sa pun pe facebook? Vreau sa imi fac pagina, cu mai multe chestii (citate, poze, muzica, concursuri) si nu stiu ce nume sa pun.Ca sa atraga cat mai multi "admiratori". Help me. Funda la cel mai frumos numewinking

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

Sexy girl rozsyutssa,your fantasy rzyy, want-u-more,brunetzzic [dAK esti brunetalaughing sau shatena acum scrii ce vrei tu] hot baby, listen to rozsymina,fuckkoff, blackangel,demon inside, perfect girl,°°♥»»þέřfεćŧ giř|♥»°°, hmm.thinking nu mai stiulaughing dar iti mai sp daca o sa mai imi vina idei:*

2 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Are dreptate in felul lui dar fiecare face ce vrea si daca tu sau eu sau oricine altcineva are nevoie de un nume cool atunci ceilalti ar trebui sa isi tina gura! Fiecare face ce vrea, si app...am inca o idee:energy drinklove struck Sugar baby, zuummmagirllove struck, hmm.love struck

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Oare adolescentii din ziua de azi chiar n-au altceva mai interesant de facut cu viata lor? Exemplu de nume: Nu am viata!
Bye!