| CioroiStefan777 a întrebat:

Ce ocupație preferată aveti in timpul liber!?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Condusul

| Frank51 a răspuns:

Ma joc pe pc, creez continut intr-un program studio numit FL Studio, sunt amator dar imi place foarte mult. Imi place si sa ma ocup cu montat demontat chestii, la calculatoare, la masina personala, la amplificatoare tot ce apuc, sa repar, etc.

| LPCTSTR a răspuns:

Desenez în Photoshop, jocuri, mai lucrez la sărăcimea de joc pe care am început-o în C++ acum 2 luni, etc. etc. etc.

| mastadont a răspuns:

Cu cititul, mai joc șah din când în când, jocuri pe pc...

| wpetterssone a răspuns:

Când nu sunt la serviciu dorm, citesc, învăț o limbă străină, cânt, citesc documentația de la serviciu (pentru a nu o uita). Îmi ia câteva săptămâni pentru că are mai mult de 25.000 de pagini, e adevărat, mai sunt și desene.

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Sport, lucru ce include : BodyBuilding, Calisthenics Si Ashihara Karate, Programarea pe PC [ C++ / Java ], ceva jocuri online cu prietenii : CS-GO, etc.

| LG280 a răspuns:

Somnul