| Cristinaaa57 a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care vorbesc la fel cu toate fetele? happy

Răspuns Câştigător
| Lidiapup0812 a răspuns:

Ori sunt afemeiați, ori nu simt nimic pentru nici una!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca ei cunosc doar acelasi sablon. Minte ingusta, ce sa le faci!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cum la fel? La fel de mult? Aceleasi subiecte?

Poate omu are talentul de a vorbi si ii place, se antreneaza, e bine sa faci asta, cand va aparea o fata pe care o place se va descurca.

| RAY a răspuns:

Eu personal vorbesc cu cineva in functie de inteligenta care da dovada,ca in Romania sunt persoana lipsite de ratiune cam ma repet ca un papagal ca altceva nu am ce discuta,asa si astia banuiesc ca altceva nu gasesc sa vorbeasca cu fetele sau omul vrea sex si vorbeste cu toate la fel,le testeaza eu stiu, presupun ca asta, ce parere am? proasta, fiecare fata e diferita trebuie sa comunici diferit de cat o duce mintea, nu merge pa nu tragi de ea ca prostul

| LoveSleep a răspuns:

Nu există asemenea băieți. De fapt, nu există așa ceva.
Unii au anumite 'dume' pe care le folosesc la orice fata, dar de la asta până la 'a vorbi la fel' cu toate fetele e cale lungă.
Chiar dacă am vrea să facem asta, e imposibil. Fiecare fată e diferită asta denotă răspunsuri și întrebări diferite din partea noastră.
Nu se leagă, dude.
O seară faină.

| RainmakerX a răspuns:

Mi se pare normal sa vorbeasca asa daca nu au sentimente pentru niciuna.

Daca au sentimente pentru una dintre aceste fete atunci ori vor s-o faca geloasa, ori nu au "social skills".

| gemeni6226 a răspuns:

Ca nu le place in mod deosebit de nici una.Sau ca vrea sa cucereasca pe careva si testeaza terenul care fata e mai usor de cucerit.

| MrPopper a răspuns (pentru gemeni6226):

Asa este. Subscriu.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Imaturi.