| Narcis2007 a întrebat:

Ce parere aveti de cei care nu danseaza(deloc)?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu îți poți face o părere despre un om prin prisma necunoașterii unui pas de dans!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

O parere buna pentru ca fac parte din categoria asta

| CoquineNoire a răspuns:

Atat cei care danseaza cat si cei care nu danseaza is sexy.
la a doua categorie ma refer ca si misterul este atragator (nu danseaza nu pentru ca nu stiu, ci pentru ca nu doresc sa se manifeste de fata cu ceilalti). Din a doua categorie te referi probabil la cei care nu stiu sa danseze ca nu au talent, nu e nimic, ei tot sunt sexy cand ma frec eu de ei.

| OnuOnulică a răspuns:

Nici o părere...

| zurick a răspuns:

Eu nu dansez (da draga, deloc)
Ce parere am despre mine?
Nu una stralucita...

| PedoBarbie a răspuns:

Nişto idioţi.

| W3R4 a răspuns:

O părere... bună, zic eu.
Poate că persoanei respective nu-i place sau nu ştie să danseze, oricum, nu e de condamnat.

| drogh a răspuns:

Probabil nu danseaza din cauza ca nu stiu sa se miste si sunt impiedicati si, decat sa se faca de ras mai bine stau pe margine sau nu danseaza fiindca nu stiu cum sau pur si simplu nu vor. Eu zic ca si dansul e o modalitate de a te misca si de a face sport, e foarte placut ca te si relaxeaza iar cei care il ocolesc nu stiu ce pierd. Atunci cand nu te risti, nu ai cum sa castigi!

| Seducatorul a răspuns:

Nici-o parere, adica mai sunt unii care nu stiu sa danseze, de fapt nici eu nu prea le am cu dansul!
Pace!

| andrei1237 a răspuns:

Nu am nicio parere. Poate nu au ''talent''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac parte din "Lumea celor care nu dansează".

| Swan39 a răspuns:

De ce mi-aş face o părere despre cineva doar judecând după faptul că dansează sau nu?
Eu nu dansez deloc, nu-mi place (datul din cap nu cred că se pune). Nu am o părere genială despre persoana mea, dar asta e din alte cauze.

| Lămâie00 a răspuns:

Eu nu dansez deloc

| Constantin_Popa_1988 a răspuns:

Nici eu nu dansez deloc, asa sunt eu