| Mihai87 a întrebat:

Ce parere aveti de Politia Romana?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Traieste din spagi luate la controale rutiere

| Wehrmacht a răspuns:

Prosta.Si despre ea si despre lege. Politia nu te apara si daca te aperi poti fi sigur 100% ca legea o sa fie impotriva ta.

| RAY a răspuns:

Ce sa faca si ei il aresteaza pe ala, ala plateste judecatorul si scapa, asa e in Romania ca in jungla omori 3 oamenii si esti liber ba chiar ai si carnet exemplu hiudu, n-am nici o parere in tara asta sunt numa hoti hoti de la cel mai mic pana la cel mai mare toti sunt la fel

| Wøodenpints a răspuns:

Aș avea mai multă încredere să-i dau unui tigan bișnițar să-mi tină portofelul și cheile de la casă, decât am în poliția română.

| drogh a răspuns:

Cred ca nu mereu isi face datoria! Ar trebui sa fie mai responsabili, se intampla prea multe lucruri care nu sunt supravegheate din indiferenta.

| andrei1237 a răspuns:

Nu isi face intotdeauna datoria.

| eu6andrea a răspuns:

Politie? unde? in Romania? I dont think so...