| Marius131415 a întrebat:

Voi ce parere aveti de politia romana?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Retard mintal!

14 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Politia este la fel ca societatea, mai buna sau mai rea, dupa cum sunt politistii. De altfel nu exista padure fara uscaturi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O părere foarte bună, din interacțiunea mea cu ea.

| ReddY25 a răspuns:

0 inteligență

| Brizbriz a răspuns:

Niste batausi retardati, lenesi si corupti cat cuprinde

| Marius131415 explică (pentru Brizbriz):

Zici ca sunt lenesi?

| Brizbriz a răspuns (pentru Marius131415):

Da, incearca sa te duci sa depui o plangere, chiar penala si sa uiti sa iei numar de inregistrare, sa vezi daca fac ceva dupa aia

... or sa o ignore... TOTAL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu face dreptate victimelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/OQF1exREs9w

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc unii romani referinduma chiar la politie, retard mintal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mii pohui de politia voastra

| ionur a răspuns:

Corupți.

| 1234568807 a răspuns (pentru ionur):

Daca si cei mai de sus conducatori ai tarii sunt corupti, de ce nu ar fi si politia?

| ionur a răspuns (pentru 1234568807):

Sunt măna in măna cu toți Proxeneți și interlopi drogați și bișnițari toți mănâncă din aceeasi farfurie nenorociți se acoperă unul pe altul cei din rank mare. si cei din rank mici sunt săgețile lor și oameni lor care iau ordine și calcă oamenii nevinovați pe cap pentru bani murdari sa dea Dumnezeu cât rău fac ei la toți oamenii aia nevinovați și câtă durere au văzut și trăit de la ei Sa dea Dumnezeu toți sa se leagă praful de ei și de bani lor murdari.

| ionur a răspuns:

Toți.