| Theo94 a întrebat:

Ce parere aveti despre acesti oameni care nu stiu pe ce planeta sunt, in afara de cel de la final?

https://www.youtube.com/watch?v=eJ1l7CN6tdw

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mi se par periculoşi...pentru că deciziile luate cu mintea lor îi pot afecta şi pe alţii.

| sublime89 a răspuns:

Nici eu n-am mai vazut asa ceva pana acum laughing Inca o dovada ca in Romania sunt resurse inepuizabile de prosti. Si oameni batrani, care au trait degeaba pana la varsta asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,,nu, nu se poate, nu sunt de aici''

deep

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne si cand te gandesti ca astia au voie sa voteze, au voie sa conduca(ce-i adevarat poate au doar tractoare si cai inhamati la caruta -dar si asta-i prea mult pentru ei!)

Oameni care au trait fara niciun rost!
Asemenea unui burete care absoarbe apa asa si ei ''au absorbit'' prostia!

| danyz a răspuns:

Mi-e rusine ca suntem de pe aceeasi planeta! laughing

| Theo94 explică (pentru danyz):

Stii ca astia au drept de vot, nu?!rolling on the floor

| zurick a răspuns (pentru Theo94):

Cumva credeți că era mai bine când votul era cenzitar?

| zurick a răspuns (pentru Theo94):

Ce părere am? Fiecare se pricepe la un anumit domeniu(sau asta ar trebui...) și e normal să nu ai mari cunoștințe în alt domeniu de activitate.Dar acolo nu s-a pus o întrebare grea ci una foarte banală.