| 2Low a întrebat:

Ce parere aveti despre acesti oameni?

https://www.youtube.com/watch?v=Ua1MR09sGCs

Refuz sa cred ca sunt chiar atat de incuiati la cap si indolenti.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Stii unii ar spune ca sunt oameni simpli de la tara...ca nu trebuie sa razi de ei, dar pana la urma au drept de vot?

Au si ei un rol in conducerea tarii?

Nu exista nicio scuza in a fi atat de...prost.
Tara asta merge atat de rau pentru ca persoane de genul acesta ajung de multe ori sa decida soarta intregului popor.

Poate sunt niste persoane extraordinare. nu zic nu...
Dar stii ceva? Nu as vrea ca o persoana care nici nu stie in ce secol suntem sa aiba aceleasi putere de decizie ca o persoana care a terminat de exemplu 3 facultati si are 2 doctorate.

| NOname a răspuns (pentru Apache):

Unii ar vota orice, până şi partidul moaştelor.
http://youtu.be/QP72kne829k

| 2Low explică (pentru NOname):

La cati pupatori de moaste avem in aceasta tara cu siguranta s-ar vota.
1:06 - Se mai gaseste cate unul care are capul pe umeri.
Nu ar fi ceva de mirare ca pe viitor sa apara si PFB(Partidul Fondul Bisericesc).

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E, na. Cum sa nu. Sunt si mai prosti ca astia.

| Trolli a răspuns:

Eu inteleg, sunt de la tara, adevarat!
Insa asta nu e o scuza! Cum *beep* sa nu stii in ce secol suntem, care sunt vecinii Romaniei, ce pe planeta ne aflam?
Eu recunosc, nu stiu foarte multe, mereu am cate ceva de invatat, dar acei oameni sunt chiar prosti, ignoranti!

| sublime89 a răspuns:

Chiar asa sunt, desi ar parea greu de crezut. Asta e tara si lumea in care traim, din pacate. Pe mine m-au socat cel mai mult aia care n-au stiut pe ce planeta suntem, dar nici astia nu-s cu mult mai prejos laughing

| Ibrahimovic a răspuns:

Eh, se poate si mai rau. :)) =))))
https://www.youtube.com/watch?v=R_cWgq31_MU
"Vreau sa va intreb daca dumneavoastra stiti pe ce planeta suntem noi"
"Nu, nu sunt de-aci..." =)))))

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate chiar sunt!
http://www.youtube.com/watch?v=R_cWgq31_MU&feature=kp
Ce zici de astia?

| 2Low explică (pentru anonim_4396):

Mi-a placut primul individ laughing)
El e din alta galaxiebig grin

| angus35 a răspuns:

Prostia conduce Romania.