| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre barfa in general? Dar despre oamenii barfitori?

Răspuns Câştigător
| BiTW a răspuns:

Părerea mea despre astfel de indivizi este bineînțeles, una extrem de rea, însă prezența lor în viața mea ( și chiar sunt mulți ) mă motivează. Motivul pentru care aceste persoane aleg să ne bârfească este pur și simplu că își recunosc inferioritatea, ei fiind conștienți că nu pot ajunge vreodată la nivelul nostru, ajung să ne critice pe la spate. Cel mai bine este să mergem pe principiul: Ei cu comentariile, noi cu faptele!

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ăia sunt oameni răi, oameni fără un rost în viață.
Oricum, nimic nu merge prea departe.
Baftă.

| grab a răspuns:

Mor de plictiseala si ai face bine sa nu ii bagi in seama, doar ii saluti si treci mai departe!

succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i suport, am o mare antipatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oamenii barfitori sunt niste nesimtiti, care nu merita nimic straight face.

| ALEX2402 a răspuns:

Una foarte foarte foarte proasta dar trebuie sa ii intelegem pe cei care nu obisnuiesc sa faca asta deoarece si noua ni se intampla

| LiimeXdx a răspuns:

Pff lumea este foarte rea, prin fata iti zambeste si pe la spate te barfeste. Parerea mea? Sunt doar niste increzuti. Daca si pe ei i-ar barfi cineva si-ar da seama (poate) pe unii oameni nu ii poti schimba.Eh au fite, sunt rasfatati si de aceea barfesc...Eu nu ii bag in seama pur si simplu.O data m-am enervat atat de tare ca nu stiu ce zicea de prietena mea incat am incpeut sa dau in ea laughing (cu cornul) si a inceput o lupta pe acolo laughing oricum am scapat fara pedeapsa. Diriga e foarte buna, uneori...

| Cuc_Ramona_1980 a răspuns:

SE ZICE SA nu bagi in seama.Atunci cand iei unu la rost si tot el sau o ea merge la politie..atunci nu mai ai cum.tribunalul ramane ultima sansa de a le inchide gura.SAU de exemplu atunci cand un membru al familiei e informat telefonic de orice faci, cu ore etc sau il si invata sa mearga la politie ca el nu stie ce face cu pensiaa..DEJA E MULT. DACA mai te si ameninta..deci se lauda ca u pile, ca sunt mukti..ca nu ai ce le face..pai cum? SI TOATE ASTEA DE LA NISTE PERSOANE BOLNAVE PSIHIC CARE NU ACCEPTA JDEEA CA NU SUNT SUFERITI, CA NU LE VREI TOVARASIA..NU AU STIRI SI INVENTEAZA! cu unii nu se poate vorbi normali iti vine sa ii bati!