| Isabelamaria21 a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul meu?

http://blogulmeu-lexy.blogspot.com/2010/12/dulce-mria.ht ml
Crede-ti ca ar trebui sa ii mai adaug ceva?
Daca puteti sa imi lasati si un comentariu va rog!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa mai adaugi nimic, este frumos...Bye,byehappy

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Crezi că e cineva interesant de Dulce Maria? Nu trebuie să mai adaugi nimic. Baftă!

| ionut1980 a răspuns:

Adauga-i originalitate si nu da copy-paste la articole de pe net. Pute-ti se scrie PUTETI, iar Crede-ti se scrie CREDETI! Ai facut limba romana cu Gorbaciov?

| Andr3yCzz a răspuns:

Continutul este bun dar eu cred ca mai trebuie ajustat putin Design-ul!winking

| Totipentruunu a răspuns:

E cam absurd.Adica fa-ti naibii tu blog, cu tine, ci gandurile tale.Scrie poezii, povesti, ew stiu...sentimente
Pun pariu ca ar fi mai original, mult mai placuthappy