| Yamx a întrebat:

Ce parere aveti despre copiii astia care pretind a fii "emo"?hee hee

Răspuns Câştigător
| FallingInReverse89x a răspuns:

Şi ei sunt oameni ca noi, nu trebuie batjocoriţi sau altceva, iar unii chiar au motive să fie aşa, sau doar le place acest stil. happy
E viaţa lor, nu le putem comanda. Eu una nu am o părere rea despre ei, pentru că nu sunt nu ştiu ce animale, sunt oameni ca noi.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce părere să am? Stau în lumea lor.
Pa, pa.

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Sunt niste copii tembeli care au ales sa se taie cu lamele in loc sa-si traiasca viata.Asta e parerea mea...

| Georrggy a răspuns:

Parere prosata pentru ca a fi emo e urat mai ales care sunt doar 'imitatii' de emo si e tare uratmai ales ca ati pui parui in fata si nu vezi nimic.

| alexsev a răspuns:

Ca sunt emo laughing ...glumesc.fiecare isi alege stilul de viata si modul de a traii.probabil acestia au trecu.cine stie. prin diferite greutati thinking sau au prieteni care ii influenteaza si asa se ajunge aici...