| girllll a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care se dau fitoase de parca ar fi niste vedete? eu una nu le suport

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce nu? Stima de sine turata la maximwinking
Nu admir, nu detest.Privesc doarhee hee
Iar ce da pe afara de penibil, notezlaughing

| elena a răspuns:

Postamentul fitzoatelor se bazeaza pe sex, da...cat mai mult sex si oho...cat mai multi bani, vor avea reusita % la %.

| Rukhsandra a răspuns:

Sunt dive ce sti tu laughing)

| Shinen a răspuns:

Nu le suport.
Am 2 fete asa fitoase in scoala. Is abia in clasa 5.Se cred vedete.Se cred cele mai tari! OMG!

| Petronela a răspuns:

Sunt niste pitipoance care se cred mari vedete.nu suport fitoaselex(

| STARRINGDiva a răspuns:

OFFF fete aste fitose laughing Saracele laughing Se cred importante, frumoase, inteligente dar e vai de capul lor rolling on the floor Sunt niste inganfate si increzute! Deci le urasc!

| KimY a răspuns:

Nu le pot suporta sa vad cat de mari se dau in gara mica laughing
Cand le vad ca zic si ele ca sunt "modele", fac modeling, prezinta pentru nu stiu cine de la 13-14 ani imi vine sa uit ca odata am fost buna prietena cu ele!

| Liviu a răspuns:

Pitzipoancel
Simplu le fac sa se simta urat
Le bag o melodie frumoasa speciala pentru pitipoance
Parazitii - Cum sa jignesti o femeie
(o aveam pe telefon of ce vremuri... stiu stiu sunt rautaciosstraight face )

| fame a răspuns:

Nici eoooo straight face
si sunt niste pitzipoance distruse de viata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ewinking.
Trebuie sa ne obisnuim cu faptul ca lumea are si parti rele nu doar bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici pe gustul meu nu sunt! Fitzele arata doar ca vor sa se dea drept alte persoane.Adica se prefac, caci altceva nu stiu! E plin de fite in zilele noastre, nu stiu ce te mira. Da-le incolo, nu fac 2 bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de capul lor. Mă laşi să le trezesc la viaţă? Te roooogggg! puppy dog eyes Hai numai puţin puppy dog eyes. Le zgudui puţintel puppy dog eyes.

| alisa05 a răspuns:

Nici eu :d nu trebuie sa te dai mare ca sa fi simatica... pe fetele acelea nu le plac decat cocalarii baieiii cu adevarat buniwinking iubesc si altceva la o fata in afara de talentelaughing simplitatea, frumusetea interioara, etc :d funda?