| zeitaana a întrebat:

Buna TPU.
Ce parere aveti despre fetele fitoase?batting eyelashes
dar despre cele amuzante?

Răspuns Câştigător
| Dya_2611 a răspuns:

Fitzoase in jos si amuzante in sus. Un baiat se indragosteste mai repede de o tipa amuzanta decat fitoasa pentru ca el crede ca daca e fitoasa o sa faca mofturi la orice si cred ca baietilor nu le plac astfel de tipe.

3 răspunsuri:
| Andru1996 a răspuns:

Cele fitoase mi se pare fitoase(si nu imi plac)... cele amuzante mi se par amuzantetonguelaughing(sunt de trebuie)

| AmericanHistoryX a răspuns:

Fitoase? de multe ori fitele apar din invidie, gelozie, prostie.
amuzante? o fata care te amuza si stie sa se faca placuta, nu neaparat prin aspectul fizic va fi mult mai apreciata...in calitate de amica.De iubita nu pot spune nimic, deoarece atunci fiecare alege ce ii place:fite sau amuzament

| gabytza387 a răspuns:

Mai degraba cele amuzante in rest fetele fitoase nu ma intereseaza ma irita cu textele lorwinkingde destepte